Register

A password will be e-mailed to you.

Všetci obľubujú veci zadarmo a veľa hráčov priamo zbožňuje, keď môžu mať zadarmo hry. Spoločnosť EA hráčom v určitých intervaloch hry zdarma nadeľuje, tentokrát sa na rad dostalo akčné RPG z dieľne BioWare, autorov hitov ako Baldur’s Gate, Star Wars: Knights of the Old Republic, či Mass Effect. 

Jedinou podmienkou na získanie Jade Empire™: Special Edition je mať vytvorený účet v službe EA Origin, následne sa prihlásiť na svoj účet a zamieriť do sekcie „On the House„. Tam nájdete už spomínany titul, ktorý si stačí pridať do svojej knižnice a už Vám nič nebude brániť, aby ste si hru vychutnali.
do clanku

Jade Empire vytvorilo štúdio BioWare, ako exkluzivitu pre prvý XBOX, kde hra vyšla v roku 2005. O port na platformu PC, kde sa titul pozrel v roku 2007, dostalo na starosť štúdio LTI Gray Matter. Recenzie boli mimoriadne pozitívne na oboch platformách, podľa serveru Metacritic si XBOX verzia drží priemer hodnotení 89% a port na PC zase 81%. Takže neváhajte a sťahujte!

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky