Register

A password will be e-mailed to you.

Počas tohtoročnej výstavy E3 bola na konferencii spoločnosti EA predstavená puzzle skákačka Unravel. I keď sa jedná o menší titul, na konferencii EA patril k tomu najzaujímavejšiemu, čo bolo ukázané. Server IGN mal možnosť stráviť s hrou nejaký čas, vďaka čomu máme možnosť pozrieť si nových deväť minút gameplayu.

V hre sa zhostíte postavičky menom Yarny, ktorého telo je zhotovené z priadze a spoločne prežijete veľké dobrodružstvo. Počas tejto cesty budete musieť riešiť logické hádanky založené na využívaní fyziky a Vašej šedej kôry mozgovej. Unravel zaujal kritikov a hráčsku komunitu svojím grafickým spracovaním, zaujímavou hrateľnosťou, prostrediami a príjemnou hudbou, ktorá Yarnyho sprevádza na pozadí. Ak ste o hre ešte nepočuli, nové video Vám názorne ukáže, čo môžete očakávať a z akého dôvodu na E3 patril k najviac spomínaným titulom.

Unravel by sa mal do predaja dostať v prvom kvartáli budúceho roka pre platformy PC, PS4 a XBOX One, presný dátum vydania zatiaľ oznámený nebol.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky