Register

A password will be e-mailed to you.

Street Fighter V sa pomaly, ale isto blíži, aby zabojoval o titul najlepšej bojovej hry súčasnosti. O presnom dátume vydania sme Vás už informovali prostredníctvom článku, no spoločnosť Capcom si pre fanúšikov a budúcich záujemcov nachystala menšie prekvapenie.

Ak ste si Street Fighter V predobjednali, prípadne sa hru chystáte zakúpiť, určite Vás bude zaujímať, že hra dostane Day One edíciu. Tieto špeciálne edície vždy obsahujú niečo navyše a v prípade Street Figter V situácia nebude odlišná. Ako bonus si Capcom pre fanúšikov/zákazníkov prichystal balenie, ktoré bude obsahovať tematický steelbook, na ktorý sa môžete pozrieť v priloženom obrázku.
Steelbook ZM

Aby sme si hru pripomenuli aj v pohybe, prikladáme trailer, ktorý mal premiéru na tohtoročnej E3.

Hra vychádza v úvode budúceho roku pre PC a PS4, XBOX One verzia nie je v pláne.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky