Register

A password will be e-mailed to you.

Už začiatkom decembra sa hráči obľubujúci taktické akcie dočkajú najnovšieho dielu zo série Rainbow Six. V prípade, ak ste sa náhodou nedostali do uzatvoreného beta testu, ktorý prebehol začiatkom októbra, máme pre Vás výbornú správu. UbiSoft plánuje ďalší beta test, no tentokrát bude prístupný pre každého.

Ako sa hovorí, aby ste si prvého decembra nekúpili tzv. mačku vo vreci, UbiSoft umožní všetkým hráčom vyskúšať najnovší diel Rainbow Six v otvorenom beta teste už 25. novembra. Hru si budete môct pre-loadnuť cez príslušný store už 23. novembra a hráči, ktorí sa zúčastnili uzatvorenej bety budú môcť začať boje o deň skôr pred oficiálnym spustením testu, t.j. 24. novembra.

K dispozícii bude štrnásť operatérov, tri mapy a taktiež tri herné režimy. UbiSoft všetky potrebné informácie zhrnul v nasledovnom obrázku. Zároveň však musíme upozorniť, že získaný progres nebude prenesený do finálnej verzie.

Overview_229293

Otvorená beta má byť podľa oficiálnej stránky hry zameraná na testovanie matchmakingu a online infraštruktúry. Ak ste uzatvorenú betu nestihli, určite hru vyskúšajte, možno si nájdete svojho kandidáta na dlhé zimné večery. My sa na otvorený beta test určite pozrieme a prinesieme Vám naše dojmy.
Hra vychádza pre platformy PC, PS4 a XBOX One už 01.12.2015.

Komentuj!