Register

A password will be e-mailed to you.

V hernom svete ubehol ďalší týždeň a naša redakcia si pre Vás nachystala niečo špeciálne. Pre priaznivcov SomHráč.sk sme si pripravili nový videoformát, ktorý budete môcť sledovať v závere (takmer) každého týždňa. V krátkosti si spolu preberieme to najzaujímavejšie z herného sveta.

V mene redakcie dúfame, že sa vám bude náš nový formát páčiť, snažíme sa napredovať a prinášať nový a v našich končinách netradičný report. Uvedomujeme si, že na prvý krát nemáme vychytané všetky chybičky, preto radi uvítame vaše názory a pripomienky, čo by bolo možné zlepšiť, prípadne zmeniť.

Za Váš feedback ďakujeme. Vidíme sa o týždeň pri ďalšom videu.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky