Register

A password will be e-mailed to you.

Príbeh StarCraft II sa pripravovaným vydaním časti Legacy of the Void nekončí. Už na jar roku 2016 totiž vyjde datadisk s názvom Nova Covert Ops. Na BlizzCone to včera oficiálne oznámil Tim Morten z Blizzardu.

Nova Covert Ops bude pozostávať z troch balíkov po tri misie, teda celkovo deväť misií, a príbeh nadviaže na udalosti z Legacy of the Void. Točiť sa bude okolo ľudskej xenofóbnej organizácie Defenders of Man, ktorej cieľom je vyhladiť Zergov a Protossov.

Telepat Nova Terra sa mala pôvodne objaviť ako hlavná postava už v roku 2002 v projekte StarCraft: Ghost. Ten bol však po viacerých problémoch zrušený, a tak si svoju premiéru (ak nerátame knihy) odkrútila až vo Wings of Liberty. Stala sa natoľko populárnou, že ju Blizzard zaradil aj do zoznamu hrdinov hry Heroes of the Storm. V Blizzarde ju preto považovali za ideálneho kandidáta pre ďalšie StarCraft príbehy.

Datadisk do hry pridá niekoľko nových prvkov, najmä pokiaľ ide o výbavu samotnej Novy. Podľa Tima Mortena by však pridaný obsah nemal mať veľký vplyv na multiplayer, keďže sa väčšinou týka iba kampane.

Príbeh StarCraftu však nekončí ani datadiskom Nova Covert Ops. Blizzard sľubuje, že do budúcnosti plánujú ďalšie balíky misii, ako aj doplnky v podobe skinov, voice packov a co-op misii.

Hru StarCraft II: Legacy of the Void a ďalšie ceny môžete získať v súťaži, ktorú sme si pre vás pripravili v spolupráci s obchodom ciernydrak.sk

Komentuj!