Register

A password will be e-mailed to you.

Po takmer 9 rokoch čakania od ohlásenia filmu Warcraft sme sa konečne dočkali. Režisér Duncan Jones nám na BlizzCone ukázal prvý plnohodnotný trailer.

Tak, ako nám bolo sľúbené, prvý deň na tohtoročnom BlizzCone patril aj filmu Warcraft. Na hlavnom pódiu dostal priestor režisér Duncan Jones (zodpovedný za filmy ako Moon alebo Source Code) spolu s niekoľkými hercami, aby nám predstavili oficiálny dvojminútový trailer.

Film sa bude zaoberať prvým stretnutím medzi ľuďmi a ich úhlavným nepriateľom, rasou orkov. Tvorcovia sa však, po vzore hier, odmietli uchýliť ku klišé o dobrých ľuďoch a zlých monštrách. Obe rasy majú svoj vlastný osud, v ktorom ich ku konfliktu dovedú vonkajšie okolnosti. Keď si však uvedomia, že obe strany môže zničiť rovnaká hrozba, sú nútení odhodiť predsudky a vzájomnú nenávisť a uzavrieť to najnepravdepodobnejšie spojenectvo…

Filmy natočené podľa hernej predlohy, vďaka viacerým nepodarkom, nemajú zrovna najlepšiu povesť. Duncan Jones je však, podľa vlastných slov, fanúšikom série Warcraft už od jej prvého dielu z roku 1994, a tak veríme, že si na Warcrafte dal skutočne záležať.

Film Warcraft príde do kín 10. júna 2016.

Komentuj!