Register

A password will be e-mailed to you.

Media Molecule ľudia poznajú najmä vďaka LittleBigPlanet a Tearaway. Na tohtoročnej E3 štúdio odhalilo nový titul, ktorý pomenovali Dreams. Ak Vám nie sú cudzie netradičné a tvorivé hry, ste na správnej adrese.

Podstatou hry bude vytváranie vlastných snov, ktoré si následne budete môcť zahrať . Na výstave Paris Games Week tvorcovia hru odprezentovali gameplayom v priamom prenose, na základe ktorého je možné urobiť si približnú predstavu, čo od hry očakávať.  Na prvý pohľad zaujme grafické spracovanie hry a využívanie tvorivosti hráča. V prípade Dreams je lepšie vidieť ako čítať, preto si pozrite nasledujúce gameplay video, zažite netradičnú atmosféru hry na vlastnej koži a po jeho vzhliadnutí určite do komentárov napíšte Vaše dojmy.

Dátum vydania zatiaľ nie je známy, no budúci rok odštartuje beta, o ktorej budú vývojári hráčov určite včas informovať. Titul bude exkluzívne dostupný pre PlayStation 4.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky