Register

A password will be e-mailed to you.

Ak to náhodou neviete, Rocket League je mega chytľavá, originálna verzia futbalu, v ktorej medzi sebou súperia autíčka na raketový pohon. Vývojári z Psyonix sa o hru príkladne starajú a po pomerne krátkej dobe prichádzajú s porciou nových úprav herných vlastností, tzv. mutáciami. Na niečo podobné si určite spomenú pamätníci hry Unreal Tournament a jej “mutators”.

Mutácie budú začiatkom novembra zaradené do Rocket League aktualizácie. Prispôsobiteľnosť zápasov sa rozšíri o zaujímavé mutácie ako: Moonball – znížená gravitácia, Cubic – namiesto lopty sa bude hrať s kockou, Beach ball – hra s obrovskou loptou. Za zmienku stoja aj Time warp, Demolition alebo Pinball. Celkový počet mutácií známy nie je, no podľa vyjadrení štúdia Psyonix ich počet odhadujeme na 10-15. Predstavený má byť aj tzv. “Mutator Mashup”, v ktorom sa bude dať navoliť poradie a požadovaná rotácia mutácií.

V decembrovej aktualizácii sa dočkáme aj hokejového módu, takže namiesto klasickej lopty a trávnika si zahráme s pukom na ľade! Aktualizácia a všetky spomenuté mutácie budú pre majiteľov hry úplne zdarma. Ak ste stále nedali Rocket League šancu, teraz je tá správna príležitosť.

Psyonixu sa darí pomocou Rocket League vytvárať platformu s neuveriteľným množstvom možností. Už zostáva iba ich správne namiešať a čakať, ktoré variácie sa medzi hráčmi uchytia.

ice-hockey-rocket-league

Komentuj!