Register

A password will be e-mailed to you.

Nieje tomu tak dávno, vlastne sú to iba štyri dni, kedy sme vám priniesli novinka o pive, hernom pive značky “Fallout”. Dnes sa k pivným bratom pridala aj ďalšia, nemenej známa značka, Call of Duty!

Kolektorské edície hier, plné umelohmotných postavičiek, dvd soundtrackov alebo art bookov? minulosť! Dnes sú v móde malé chladničky s motívom hry, reálne repliky zbraní z hier, alebo aj také pivko, ktoré si môžete vychutnať a spríjemniť si tak večer pri hraní svojej obľúbenej hry!

Pivárenská spoločnosť  “Black Hops Brewing” (Ak dáte z pred slova Hops preč písmeno “H“, dostanete slovo Black Ops Brewing), sa spolčila s Activision-om, aby vám priniesla špeciálnu edíciu pív.

Táto edícia bude dostupná exkluzívne pre Australský trh od 2. novembra, takže ak sa náhodou nachádzate na tomto mieste, pred-objednávajte na tomto linku. Ak nie je austrália vaším dočasným domovom, určite sa toto pivo objaví napríklad na internetovom obchode Amazon, ako tomu bolo aj pri Fallout pive.

Samotné Call of Duty pivo, by malo odrážať kreativitu pivárstva a samotnej hry Black Ops 3, použitím špeciálnych ingrediencií z celého sveta a samozrejme, tajomstva samotného pivárstva. Black Hops Brewing teda vytvorili klasické americké svetlé pivo s tmavou farbou. Chuť samotného piva dotvára na americkom trhu zatiaľ nová ingrediencia nazvaná “Midnight Wheat Malt“, čo je v podstate upražené olúpané pšeničné zrno, ktoré pivu prepožičiava jeho tmavú farbu, no trpkosť, akú môžete poznať z pravého tmavého piva, v Call of Duty pive neucítite. “Toto pivo sa doslova hrá s vašou mysľou, rovnako ako príbeh samotej hry.” dodáva spoluzakladateľ pivárne, Michael McGovern.

Michael ďalej objasňuje spoluprácu s Activisionom.

“Keď nás Activision po prvý raz oslovil, mysleli sme si, že si z nás chcú iba vystreliť a absolutne sme netušili, že z toho bude nakoniec úžasné partnerstvo a spolupráca. Milujeme pivo a hry, najmä Call of Duty hry, takže keď k nám prišla ponuka osláviť vydanie Call of Duty: Black Ops 3 vytvorením špeciálneho piva, doslova sme do toho skočili po hlave!”

Video predstavujúce Black Ops 3 pivo

Komentuj!