Register

A password will be e-mailed to you.

Bethesda Softworks svojich fanúšikov krásne rozmaznáva! Dnes zverejnila informáciu, že Fallout 4 bude stiahnuteľný ešte pred oficiálnym vydaním hry, ktoré je naplánované na 10. novembra. To v praxi znamená, že nový Fallout budeme môcť hrať okamžite, hneď od momentu vydania a nebude treba čakať na dlhočizné sťahovanie. Budeme si ho môcť stiahnuť popredu.

“Môžeme potvrdiť, že na Xbox One, PS4, a PC bude možné stiahnuť Fallout 4 niekoľko dní pred 10. novembrom,” uviedla Bethesda dnes na Twitteri. Potvrdil to svojom svojím tweetom aj človek na slovo vzatý – Pete Hines z PR oddelenia Bethesda.

Kedy presne bude hra pripravená na stiahnutie zatiaľ nie je známe. Tento údaj je pomerne dôležitý, vzhľadom na veľkosť hry. Sťahovanie môže pri pomalšom internetovom pripojení trvať aj pol dňa. Bethesda nedávno spomínala relatívne malé kapacity klasických DVD diskov v porovnaní s konzolovými Blu-ray diskami. Aj to je jeden z dôvodov, prečo PC hráči budú musieť dosťahovať potrebné dáta zo Steamu, aj pokiaľ vlastnia fyzickú kópiu hry.

Na záver pripájame malú ukážku pre všetkých športovcov. Big Leagues Perk vyzerá zábavne. 🙂

Nezabúdajte, že brány postapokalyptického Fallout sveta sa otvárajú už o pár dní! Zostaňte naladení.

Komentuj!