Register

A password will be e-mailed to you.

Každoročný fenomén, hra, ktorá oslovila milióny hráčov, je tu zasa. Teda ešte nie, no pomaličky prichádza. Activision teda nezaháľa a každým dňom vypúšťa do sveta tonu nových informácií.

Prvá informácia sa týka blížiaceho sa vydania samotnej hry. Je síce otázne, prečo Activision vypúšťa video nesúce názov “Launch”, čo značí vydanie hry, 15 dní pred vydaním samotnej hry, no asi nevieme niečo, čo chlapci z marketingu vedia už dlho. Vo videu samotnom môžete vidieť akčné prestrihy plné prestreliek, výbuchov a prestreliek. Tieto prestrihy sú zlepené z príbehovej kampane, multiplayeru a na chvíľočku sa blisne aj promovaný zombie mod.

Launch Trailer Black Ops 3

Druhá informácia sa týka novej, alebo teda skôr staronovej mapy “Der Riese“, v anglickom preklade “The Giant“, ktorá sa objavila už v hre Call of Duty World at War. Hráči môžu túto mapu poznať najmä vďaka Zombie módu. Zombie mód bude prítomný aj v Black Ops 3 a Der Riese teda dostane nový next-gen grafický preplesk.

Der Riese (The Giant) mapa v Black Ops 3 zombie móde

Tretia informácia sa týka mapy Nuketown. Nuketown je legendárna mapa, ktorá sa po prvý raz objavila v Call of Duty Black Ops, a teda v prvom dieli tejto zatiaľ trojdielnej série. Video samotné je skôr reklamného charakteru, no na pár sekúnd sa zobrazí aj gameplay zo samotnej mapy.

Nuketown Black Ops 3 mapa

Porciu noviniek ukončíme štvrtou a poslednou. Na americkej stránke store.xbox.com sa objavila informácia o existencii Season Pass-u pre Call of Duty Black Ops 3. Season Pass bude obsahovať štyri balíčky máp, kde budú samozrejme nové, ale aj staré mapy z predošlých Black Ops dielov. Konkrétne sa píše, že v jednom z balíkov budú re-maky starých máp z hry Call of Duty World at War.

 

Call of Duty Black Ops 3 vychádza 6. novembra pre Playstation 4, Xbox One a PC.

Komentuj!