Register

A password will be e-mailed to you.

The Elder Scrolls, poznáte túto hernú sériu? Že nie? Neverím vám! Posledná iterácia z tejto celosvetovo úspešnej série s podtitulom Skyrim predala milióny kusov. Nie je tajomstvom, že sa veľa ľudí inšpirovalo práve sériou The Elder Scrolls, či už hudobne, umelecky, ba aj bizarným prenášaním mien z hry pre svoje novorodené deti. Folkenstal Armory je jedným zo svetlých príkladov tej pravej inšpirácie!

Na stránke www.folkenstal.com, sa objavil jeden veľmi zaujímavý kúsok. Ide o repliku predmetu “Elder Scroll” a teda “Stareckého Zvitku” (vo veľmi jednoduchom preklade). Táto replika reprezentuje samotný názov úspešnej hernej série “The Elder Scrolls”.

Švajčiarsky hobby cosplayer a výrobca replík predáva tento kúsok na oficiálnej stránke za relatívne skromných 650$. Je potrebné však pripomenúť, že ak by sa vám takýto obnos peňazí váľal niekde po zemi a zainvestovali by ste, výrobca sám varuje, že je potrebné mať pred kúpou pokročilé vedomosti a znalosti vo výrobe replík. Samotná replika predmetu “Elder Scroll” je totiž zasielaná v neposkladanom stave a skladá sa z 56 kúskov. Pergamen, ktorý sa vysúva zo samotného zvitku nie je tiež súčasťou balenia a je potrebné ho dokúpiť. Pokiaľ ste však zdatní hobby “replikátori”, neváhajte ani na sekundu! Replika “Elder Scroll” je však momentálne vypredaná, takže v prípade záujmu sa môžete opýtať priamo výrobcu.

Pozrite sa bližšie na krásne detaily samotného “Stareckého Zvitku”

5313DDedT6ur
C1DlIju0Tou3

defDeviantart1-1024x299

OOtf_WMsTN2G

Scroll2015-1024x684

ScrollDetail4

ScrollFrontPanorama-1024x438

ScrollLight

ScrollLight2

Komentuj!