Register

A password will be e-mailed to you.

Just Cause 3 je priamym nástupcom veľmi úspešnej dvojky, ktorá predala do dnešného dňa viac ako 6 miliónov kópií. O dva mesiace sa budeme môcť presvedčiť, či je nástupca rovnako kvalitný, ako jeho predchodca. V rozhodovaní vám teda môže pomôcť aj následovné video priamo z hrania!

Než by som mal vágne obkecávať čo sa vo videu odohráva, tak si ho radšej sami spustite, pretože stopáž sa zastaví niekde pri štyridsiatej prvej minute a ak si ho teda chcete vychutnať celé, odložte z rúk pronto na prach, vezmite si kávičku a vychutnajte si explózie, explózie a EXPLÓZIE. Hlavný predstaviteľ Rico má k dispozícií nové triky za jeho krvou upatlanými rukávmi a spolu z novou vojenskou technikou, vytvárajú nekonečnú reťaz explózií a chaosu. Nepriatelia sú stále tupí, ako tomu bolo aj v dvojke, no v hre, ktorá je založená na ultimátnej demolácií každého metra štvorcového, vám to bude naozaj jedno.

Just Cause 3 vychádza v slovenských kamenných obchodoch a e-shopoch 1. decembra.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Majo je gamer od dôb Half-Life 1. Spomína na časy, kedy sedel s kamarátom pri 56 kbit/s DIAL-UP modeme a sledoval, ako sa obrázok riadkovo streamuje na zobrazovacie zariadenie a.k.a CRT-Monitor. V dnešnej dobe sa hraniu venuje len okrajovo. Po rokoch drtenia možného a nemožného, ho už len máloktorá hra osloví a pojme jeho pozornosť. Novinky zo sveta hier a technológií však naďalej žerie dňom čo dňom a verí, že sa jeho old-school-gaming-times reinkarnujú v novodobej podobizni niektorej z prichádzajúcich hier.

Súvisiace príspevky