Register

A password will be e-mailed to you.

BETA test hry Star Wars: Battlefront sa nezadržiteľne blíži, vlastne nás delia už len dva papierové dni od stredajšej polnoci, kedy sa odomkne prvá a zároveň posledná verejná BETA pre všetkých hráčov bez rozdielu platformy. My vám však dnes prinášame pár dôležitých a zároveň zaujímavých informácií, tak ak už sedíte, ostaňte sedieť. Ak stojíte, gratulujem, žijete zdravšie než väčšina hernej populácie. Tie trendy sú nákazlivé, však?

Prvá informácia sa týka hádam najznámejšej postavy v Star Wars univerze. Nie, Jar Jar Bings to nieje, bavíme sa o Lukovi Skajwolkerovi. V BETA teste si budete môcť vyskúšať jeho smrteľné kombá Force Push-u, Sabre Rush-u a Heavy Swing-u, čo sú v podstate Lukove jediné útoky, no za to brutálne efektívne a smrteľné. Vo videu nižšie pod článkom uvidíte, ako hráčovi ovládajúceho Luka síce trvá polku životnosti tejto postavy, kým sa takticky premiestni až k Imperiálnym jednotkám, no keď už začne útočiť, Imperiálny vojaci padajú po jednom švihu od svetelného meča! Taktiež si môžete všimnúť, že keď za Luka zabijete viac nepriateľov naraz, alebo v rýchlom slede, tak sa vám do časovača prirátajú sekundy naviac. To znamená, že eventuálne môžete hrať za Luka donekonečna, pokiaľ sa vám podarí zabíjať hordy Imperialistických jednotiek v krátkych časových úsekoch.

HERO systém bude v hre fungovať veľmi jendoducho. Vo videu si môžete všimnúť, že sa pred hráčom nachádza “POWER-UP”, ktorý ak hráč zoberie, má pár sekúnd na to aby ho aktivoval. Po aktivácií sa hráč “premení” na Luka a zvyšok už je vidieť vo videu.

Star Wars: Battlefront BETA test štartuje už tento štvrtok pre Playstation 4, Xbox One a PC a bude trvať až do pondelka!

Video predstavujúce Luka Skywalkera

 

Komentuj!