Register

A password will be e-mailed to you.

Ubehlo naozaj iba pár dní odkedy sme vás v novinke “Star Wars: Battlefront BETA test otvorený pre všetkých s tromi rôznymi módmi a mapami”  informovali o detailoch samotného BETA testu a o možnosti vyskúšania si troch herných módov ešte pred vydaním samotnej hry. Netušili sme však, že oficiálny dátum štartu BETA testu príde už o pár dní!

Včerajším dňom definitívne zhasli všetky dohady a nepravdivé predpoklady o možnom dátume, kedy bude BETA test pre hru Star Wars: Battlefront spustený. Electronic Arts stručne informovalo na oficiálnej stránke hry o prichádzajúcom BETA teste.

BETA test bude obsahovať tri herné módy.

Walker Assault na mape Hoth: Tento mód vám ponúkne príležitosť, v ktorej si proti sebe zmerajú sily Rebeli a Impérium v počte 20 vs 20. Vašou primárnou úlohou, ak budete stáť na svetlej strane sily, bude ochrana vašej Rebelskej základne pred útokmi Impéria. Naopak, ak je Darth Vader váš otec, budete sa snažiť zničiť Rebelskú základňu.

Drop Zone na mape Sullust: Tento mód vám ponúkne boj 8 vs 8 bojovníkov dobra a zla. Z neba budú na mapu dopadať záchranné moduly a tím, ktorý sa ako prvý zmocní väčšieho počtu modulov, bude víťazný.

Survival Mission na mape Tatooine: Tento mód vám ponúkne možnosť hry proti umelej inteligencií Impéria. Hrať môžete buď sami alebo v kooperačnom móde s jedným kamarátom. Každá nová vlna pre vás bude znamenať silnejší odpor Impéria, pripravte si preto blástre a nech vás sila sprevádza!

V BETA teste si teda užijete srandy viac než je možno potrebné, vzhľadom na fakt, že test bude bežať len počas štyroch dní. 

Star Wars: Battlefront BETA test bude prístupný pre platformu Playstation 4, Xbox One a PC od 8 do 12 októbra. Pre PC platformu bude BETA test sprístupnený cez Origintakže ak ešte nemáte vytvorený účet, teraz je ten správny čas. PS4 a Xbox One BETA testy budu prístupné cez Playstation Store a Xbox Live. Posledná potrebná informácia je, že veľkosť klienta bude 11GB, takže si v daný deň pripravte trošku silnejšie internetové pripojenie.

Nech vás sila sprevádza hráči!

Komentuj!