Register

A password will be e-mailed to you.

Tento rok bol plný oznámení, ktoré sa točili okolo nových hier, príslušenstva pre konzole, počítače, virtuálnej reality, mobilných telefónov a iných zariadení, pričom všetky tieto novinky, mali jednu spoločnú tému a tou boli hry. Naša púť, herných vyznávačov a milovníkov, sa započala tento rok na viacerých miestach po celom svete.

Najväčšia herná výstava, E3, ktorá sa každoročne koná za veľkou mlákou v Los Angeles, priniesla mnoho oznámení. Ak ste žili za posledný rok niekde pod kameňom, všetky potrebné informácie sme pokryili a nájdete ich v našich novinkách. Po E3 následuje Gamescom, čo je v podstate taká Európska odroda E3, no považuje sa za trošku menšiu hernú výstavu. Tento rok bol však pre Gamescom plodný a môžeme povedať, že množstvom informácií, sa vyrovnal E3. Pokiaľ ste mali predĺženú, niekoľko mesačnú dovolenku, bez internetového pripojenia, všetky potrebné novinky, ktoré boli oznámené na Gamescome, si môžete pekne prečítať v našej špeciálnej záložke GAMESCOM 2015.

Je tu však ešte jedna herná výstava, ktorá sa dá pokladať za veľkú, no svetové média ju nesledujú až tak detailne, ako E3 a Gamescom.

Tokyo Games Show (TGS), je svojská výstava, zameraná skôr na ázíjský herný trh. Avšak, aj na TGS sa objaví pár informácií, ktoré sú pre západných hráčov zaujímavé. My vám preto prinášame zoznam top videií, ktoré boli exkluzívne predstavené práve na TGS 2015.

Vypichneme ešte novinku o nových face-platoch a ovladačoch pre Playstation 4.

Ako čerešničku si môžete na konci zoznamu videií pozrieť najlepší Cosplay v podaní azijatiek. My len dodáme, že je na čo sa pozerať 🙂

Dark souls III – TGS 2015 video

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain Online – TGS 2015 video

Uncharted 4: A Thief’s End – TGS 2015 video

Just Cause 3 – TGS 2015 video

Yakuza Kiwami (Remake of Yakuza) – TGS 2015 video

For Honor – TGS 2015 video

Resident Evil 0: HD Remaster – TGS 2015 video

Dragonball Z: Extreme Butoden – TGS 2015 video

Final Fantasy: XV – TGS 2015 video

Bloodborne: The Old Hunters – TGS 2015 video

Resident Evil: Umbrella Corps – TGS 2015 video

Assassin’s Creed Syndicate: Jack The Ripper – TGS 2015 video

Kingdom Hearts HD 2.8: Final Chapter Prologue – TGS 2015 video

Dragon Quest: Builders – TGS 2015 video

Gravity Rush 2 – TGS 2015 video

Persona 5 – TGS 2015 video

 

Top Cosplay kostýmy TGS 2015

Komentuj!