Register

A password will be e-mailed to you.

Tiež ste si nedávno preinštalovali Windows 7 alebo 8 na desiatku a svieti vám na ploche ten nevábny obrázok divne presvieteného, akože „okna“ s modrými lúčmi a celé je to také hnusné a nevkusné? Electronic Arts pre vás má riešenie!

Po včerajšom oznámení o odložení Need for Speed, o ktorom sme vás informovali v článku „Vydanie Need for Speed pre PC posunuté!„, si vás chce Electronic Arts tak trošku získať späť.

Doslova sa na oficiálnom blogu pre nové Need for Speed vyjadrujú tak, že nemajú radi, ak je vaša pracovná plocha nešťastná a preto si pre vás pripravili tieto parádne pozadia vo vysokom rozlíšení. Čo viac k tomu dodať ako, ďakujeme? Takže hráči, rozklikávajte na plnú veľkosť a klikajte druhým tlačítkom myši, na „Save As“!

 

1

29

28

27

25

24

23

22

21

20

19

18

17

16

15

14

13

12

11

10

9

8

7

6

5

4

3

2

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Majo je gamer od dôb Half-Life 1. Spomína na časy, kedy sedel s kamarátom pri 56 kbit/s DIAL-UP modeme a sledoval, ako sa obrázok riadkovo streamuje na zobrazovacie zariadenie a.k.a CRT-Monitor. V dnešnej dobe sa hraniu venuje len okrajovo. Po rokoch drtenia možného a nemožného, ho už len máloktorá hra osloví a pojme jeho pozornosť. Novinky zo sveta hier a technológií však naďalej žerie dňom čo dňom a verí, že sa jeho old-school-gaming-times reinkarnujú v novodobej podobizni niektorej z prichádzajúcich hier.

Súvisiace príspevky