Register

A password will be e-mailed to you.

Už ste vyskúšali túto závodno-športovú pecku, skombinovanú s autami a futbalovou loptou, že nie? tak zmeny v novom patchi by vás mohli presvedčiť.

Pre nezainteresovaných hráčov, respektíve tých z vás, ktorí nezaregistrovali, že vyšla dáka hra s názvom Rocket League.  V tejto hre ovládate autíčko na diaľkové ovládanie. Autíčko môžete zrýchliť pomocou turba, rôzne premety a skoky do výšky sú bežnou rutinou a základným prvkom tejto hry je boj piatich na piatich, pričom sa snažíte celou váhou vášho auta dostať futbalovú loptu do bránky vášho protivníka. Ano, čítate správne, ovládate autíčko na diaľkové ovládanie, s ktorým jazdíte na futbalovom ihrisku a snažíte sa dať gól s futbalovou loptou, ktorá je tri krát väčšia, ako vy sami, teda vaše autíčko.

Znie to šialene a verte tomu, že je to aj strhujúca a výnimočná zábava. Viac o Rocket League a fenoméne tejto hry si môžete prečítať v našom článku Rocket League – nový fenomén na obzore?

rypq5r0ugulmrz794gft
Do Rocket League dorazil aj nový patch s označením 1.05, ktorý neprináša radikálne zmeny, no rozhodne sú to zmeny k lepšiemu, pričom s novým patchom začala oficiálne aj prvá “ranked sezóna”.

Čo sa týka samotných zmien, v novom patchi si môžete konečne vyfiltrovať hráčov, ktorí hrajú hru na Playstation 4. Je to určitým spôsobom kontroverzna zmena, no hry ako Rocket League sa na gamepade hrajú lepšie a väčšina PC hráčov hráva hry pomoco klávesnice a myši, takže sú v určitej nevýhode, ak ide o závodné hry a hry, kde je potrebné ovládať určitý druh vozidla. Pribudli aj menšie zmeny v oblasti spektátor módu, úpravy mapy Utopia Coliseum, nasvietenie okolia bolo taktiež vylepšené a koniec mapy respektíve hranice za ktoré nemôžete ísť, boli lepšie vyznačené v každej aréne.

Samozrejme, zmien je v patchi omnoho viac, no toto sú len jedny z tých dôležitejších. Celé patch notes si môžete prečítať na tomto linku.

 

Zdroj: Vlastný.

Komentuj!