Register

A password will be e-mailed to you.

O veľkom letnom patchi sme vás informovali v článku z 1. septembra. Patch priniesol novú nočnú mapu Zavod: Graveyard Shift, 60 a 144Hz servery a novú Dragon Valley mapu, ktorá však bohužiaľ zatiaľ nebola oficiálne do hry pridaná.

Pár dní dozadu sa však objavilo nové video od Youtubera menom “Westie”, ktorému sa podarilo natočiť zaujímavé zábery práve zo spomenutej mapy Dragon Valley.

4f0a95d233845

Dragon Valley z hry Battlefield 2 (2005)

Pokiaľ tu máme Battlefield veteránov, určite sa potešia a budú vedieť, o akú mapu sa jedná. Táto mapa bola totiž jednou s veľmi obľúbených máp už v staručičkom Battlefield 2, ktorý vyšiel v roku 2005, takže ak si to správne spočítate, prívlastok “staručičký” dáva v tomto prípade prirodzený zmysel.

screen001

Dragon Valley z hry Battlefield 2 (2005)

Dragon Valley, ako môžeme vidieť na videu nižšie, prešlo radikálnymi zmenami v grafickom a štylistickom prevedení. Jednotlivé oblasti na mape pôsobia reálnejšie z hľadiska architektúry budov. Celá mapa je pokrytá vyšším množstvom vegetácie, pričom pribudol aj vodopád, malé rybárske dedinky, ale aj veľké otvorené priestranstvá s čínskymi budovami, ktoré budú ako stvorené pre stiesnený boj pozemnej pechoty.

3

Dragon Valley z hry Battlefield 4 (2015)

Mapa je zatiaľ stále v štádiu testovania a ak by ste si ju radi vyskúšali, možno budete mať štastie a mapa sa znova objaví na CTE (community test environment) serveroch. Pokiaľ vlastníte Battlefield 4 Premium a radi by ste sa zapojili do komunitného testovania, stačí kliknúť na tento link a prejsť pár krokmi. Stiahnete si CTE klienta, to znamená testovaciu verziu hry a dostanete sa tak k novším verziám hry, ktoré sa do živej prevádzky dostanú možno až o pár mesiacov.

1

Dragon Valley z hry Battlefield 4 (2015)

 

Nové zábery na mapu Dragon Valley v Battlefield 4

 

Zdroj: Vlastný.

Komentuj!