Register

A password will be e-mailed to you.

Firaxis nám predstavuje v ich novom 12 minutovom videu pre hru XCOM 2 vaše veliteľstvo nazvané „The Avenger„.

Vo videu k vám prehovorí rozprávačským štýlom postava menom Richard Tygan, ktorá vám porozpráva o udalostiach, ktoré sa odohrali v tomto pokračovaní.

Richard spomína určitú udalosť, ktorú ste podstúpili a prešli ste ňou. Lily Shen, šéfka inžinierov, ktorú sprevádza zvedavý dron, zasa hovorí o udalostiach, ktoré stretli jej otca.

Počas sledovania videa sa vám viac a viac dostanú pod kožu informácie o tom, ako budete spravovať operácie, váš personál, a napredovať s vývojom technológií. Virtuálna prehliadka vás zavedie do zbrojovne, iných odvetví Avengera a pozriete aj na „Geoscap“, čo je pohľad na mapu, na ktorej uvidíte celý kontinent, zabrané časti území a iné dôležité informácie.

Firaxis nám v nasledovnom videu ponúka krátky náhľad na hru samotnú a na to, ako sa bude v podstate hrať. Viac informácií by sme mali obdržať po uskutočnení výstavy Firaxicon, ktorý sa bude konať 3. októbra.

 

Video približujúce „The Avenger“ veliteľstvo

 

Zdroj: PCGamer, Vlastný.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Majo je gamer od dôb Half-Life 1. Spomína na časy, kedy sedel s kamarátom pri 56 kbit/s DIAL-UP modeme a sledoval, ako sa obrázok riadkovo streamuje na zobrazovacie zariadenie a.k.a CRT-Monitor. V dnešnej dobe sa hraniu venuje len okrajovo. Po rokoch drtenia možného a nemožného, ho už len máloktorá hra osloví a pojme jeho pozornosť. Novinky zo sveta hier a technológií však naďalej žerie dňom čo dňom a verí, že sa jeho old-school-gaming-times reinkarnujú v novodobej podobizni niektorej z prichádzajúcich hier.

Súvisiace príspevky