Register

A password will be e-mailed to you.

19. August je ten deň, kedy si budete môcť vyskúšať BETA verziu hry Call of Duty: Black Ops 3.

Ubehlo presne sedem rokov, od posledného Call of Duty BETA testu. Zhodou okolností to boli chlapci z Treyarchu s ich Call of Duty: World at War, ktoré ste si môhli vyskúšať ešte pred vydaním.

Je zaujímavé, že sa práve Treyarch opäť rozhodol spustiť BETA test, aj keď len formou pozvánok, ktoré dostanete za predobjednanie ich nového príspevku do COD série.

Vo videu môžete vidieť frenetickú akciu plnú futuristických perkov, zbraní a útokov na blízko.

BETA test začína oficiálne 19. augusta a zapojiť sa budú môcť zatiaľ iba Playstation 4 hráči.

Ak vlastníte Xbox One alebo PC, máme pre vás dobrú správu. Do BETA testu sa dostanete tiež, no budete si musieť počkať na dátum 26. augusta. Takže len o týždeň dlhšie a môžete rozdávať virtuálne headshoty.

Oficiálne video predstavujúce multiplayerový BETA test

 

Zdroj: Youtube, Vlastný.

Komentuj!

O autorovi

Majo je gamer od dôb Half-Life 1. Spomína na časy, kedy sedel s kamarátom pri 56 kbit/s DIAL-UP modeme a sledoval, ako sa obrázok riadkovo streamuje na zobrazovacie zariadenie a.k.a CRT-Monitor. V dnešnej dobe sa hraniu venuje len okrajovo. Po rokoch drtenia možného a nemožného, ho už len máloktorá hra osloví a pojme jeho pozornosť. Novinky zo sveta hier a technológií však naďalej žerie dňom čo dňom a verí, že sa jeho old-school-gaming-times reinkarnujú v novodobej podobizni niektorej z prichádzajúcich hier.

Súvisiace príspevky