Register

A password will be e-mailed to you.

V júli sme vám priniesli rozsiahlu recenziu tejto mobilnej pecky, ktorá si v našej recenzii odniesla pekných 85%.

Bethesda dnes na svojom Facebooku informovala hráčov, že Fallout Shelter už je dostupný na stiahnutie z obchodu Google Play Store pre majiteľov operačného systému Android verzie 4.1 a vyššej.

fallout-shelter-pregnant-ladies

Vault obyvatelia o ktorých sa musíte starať

Fallout Shelter je free to play mini-RPG hra, v ktorej sa staráte o svojich Vault obyvateľov, ktorých musíte živiť, môžete ich posielať na rôzne výpravy do Wastelandu, a oni vám zato prinášajú tzv. „Caps“, za ktoré môžete vylepšovať váš Vault. „Caps“, samozrejme, získavate aj za rozvoj samotného Vaultu a za rozvoj vašich jeho obyvateľov.

Viac už si však prečítajte v recenzii od Sipkinsa, v ktorej sa dozviete podrobnejšie detaily.

Fallout Shelter môžete zdarma stiahnuť z Google Play Store.

 

Zdroj: Facebook, Vlastný.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Majo je gamer od dôb Half-Life 1. Spomína na časy, kedy sedel s kamarátom pri 56 kbit/s DIAL-UP modeme a sledoval, ako sa obrázok riadkovo streamuje na zobrazovacie zariadenie a.k.a CRT-Monitor. V dnešnej dobe sa hraniu venuje len okrajovo. Po rokoch drtenia možného a nemožného, ho už len máloktorá hra osloví a pojme jeho pozornosť. Novinky zo sveta hier a technológií však naďalej žerie dňom čo dňom a verí, že sa jeho old-school-gaming-times reinkarnujú v novodobej podobizni niektorej z prichádzajúcich hier.

Súvisiace príspevky