Register

A password will be e-mailed to you.

O novom rozšírení hry Dying Light sme vás informovali v novinke „Dying Light dostane expanziu s novou mapou a pojazdnou buginou.“

Dnešným dňom nám Techland odhaľuje rozšírenie „The Following„.

Skok do neznáma

Skok do neznáma

Kyle Crane je hlavnou postavou z pôvodného Dying Lightu a hlavnou postavou aj naďalej zostane. Budete sledovať nový príbeh práve jeho očami. Rozšírenie prinesie novú lokáciu, no najväčšou novinkou budú vozidlá, konkrétne púštne buginy. Tieto buginy budete môcť vylepšovať, upravovať ích vzhľad a váš hrdina dostane nový strom skúseností, v ktorom budete môcť zlepšovať veci týkajúce sa bugín.

Rozšírenie „The Following“ zatiaľ nemá oficiálny dátum vydania, no ak ste držiteľom „Season Passu„, dostanete ho zdarma. Ak držiteľom nie ste, budete musieť zaplatiť 14.99$.

 

Video predstavujúce nové rozšírenie „The Following“

 

Zdroj: Youtube, Vlastný.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Majo je gamer od dôb Half-Life 1. Spomína na časy, kedy sedel s kamarátom pri 56 kbit/s DIAL-UP modeme a sledoval, ako sa obrázok riadkovo streamuje na zobrazovacie zariadenie a.k.a CRT-Monitor. V dnešnej dobe sa hraniu venuje len okrajovo. Po rokoch drtenia možného a nemožného, ho už len máloktorá hra osloví a pojme jeho pozornosť. Novinky zo sveta hier a technológií však naďalej žerie dňom čo dňom a verí, že sa jeho old-school-gaming-times reinkarnujú v novodobej podobizni niektorej z prichádzajúcich hier.

Súvisiace príspevky