Register

A password will be e-mailed to you.

Brány Gamescomu 2015 sa už uzatvorili a ešte stále sa vo vzduchu nesie závan noviniek, ktoré sme nemali možnosť vidieť v oficiálnych prezentáciach.

Jedna z týchto noviniek sa týka pripravovaného Rise of the Tomb Raider.

Crystal Dynamics nám prináša 13 minutové video, v ktorom sa Lara vydá na dobrodružnú výpravu do Sýrie. Ukážka začína mierumilovnou cestou v džípe po skalných výšinách. Za našou hrdinkou a jej pravdepodobným sprievodcom sa z diaľky vynorí vrtuľník, ktorý prekazí tento trip a Lara sa po páde ocitá pod spomínanými skalnými vyvýšeninami, kde sa začína jej „Tomb“ dobrodružstvo, v ktorom sa reálne pozrie do neprebádaných častí sýrskych podzemných chodieb, pričom sa jej cesta skríži s rôznymi nástrahami, puzzle hádankami a neočakávanými prekvapeniami.

Rise of the Tomb Raider vychádza 13. novembra pre Xbox One, pričom na PS4 a PC by mala hra výjsť v priebehu roku 2016.

Zdroj: Youtube, Vlastný.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Majo je gamer od dôb Half-Life 1. Spomína na časy, kedy sedel s kamarátom pri 56 kbit/s DIAL-UP modeme a sledoval, ako sa obrázok riadkovo streamuje na zobrazovacie zariadenie a.k.a CRT-Monitor. V dnešnej dobe sa hraniu venuje len okrajovo. Po rokoch drtenia možného a nemožného, ho už len máloktorá hra osloví a pojme jeho pozornosť. Novinky zo sveta hier a technológií však naďalej žerie dňom čo dňom a verí, že sa jeho old-school-gaming-times reinkarnujú v novodobej podobizni niektorej z prichádzajúcich hier.

Súvisiace príspevky