Register

A password will be e-mailed to you.

Ako sme vás informovali minulý týždeň, film Warcraft je podľa slov jeho režiséra už „prakticky hotový“ a čakalo sa, že na San Diego Comic-Cone bude zverejnený prvý trailer. To sa síce nestalo, návštevníkom Comic-Conu bola ale za zavretými dvermi premietnutá krátka ukážka z filmu. A ako to už býva v dnešnej dobe smartfónov, niekomu sa podarilo túto ukážku natočiť a zavesiť na internet.

Ukážka zobrazuje orkský svet Draenor a následné otvorenie Temného Portálu do Azerothu Gul’danom. Uniknuté video má síce slabú kvalitu a je natočené zo zlého uhla, ale dá vám aspoň akú-takú predstavu o tom, ako bude film vyzerať. Kópie videa sú priebežne odstraňované, a tak sa rýchlo pozrite na jednu z posledných dostupných.

Leak tejto časti filmu však nie je jediná novinka o Warcrafte z tohtoročného Comic-Conu. Čo sa týka spomínaného traileru, tvorcovia prezradili, že uzrie svetlo sveta v novembri. V súvislosti s únikom sa však dá očakávať, že k jeho zverejneniu nakoniec pristúpia o niečo skôr.

Dovtedy sa nás rozhodli navnadiť krátkym “virtual reality” videom s názvom Skies of Azeroth, v ktorom sa posadíte na chrbát gryphona počas letu nad filmovým Stormwindom. Vo videu máte samozrejme možnosť otáčať sa ktorýmkoľvek smerom, a tak si výhľad vychutnáte do sýtosti:

Blizzard taktiež zverejnil dva oficiálne plagáty k filmu – jeden zobrazuje Lothara, druhý Durotana:

lothar

durotanFilm príde do kín 10. júna 2016. Neostáva teda už nič iné, iba trpezlivo čakať a dúfať, že ďalších ochutnávok sa dočkáme skôr, než v novembri. Zatiaľ sa aspoň môžeme pozrieť, ktorí herci stvárnili naše obľúbené postavy.

Medivh-film Lothar-film Llane-film bconwcmp009 taria Garona-film film-world-of-warcraft-je-vraj-image-1736 Durotan-film Orgrim-actor-film

Komentuj!