Register

A password will be e-mailed to you.

Soldier: 76. Je to hrdina, bojujúci za spravodlivosť a poriadok v skazenom svete? Alebo je to bezohľadný zlosyn, ohrozujúci životy nevinných v sebeckej misií za vlastnou pomstou? A zo všetkých otázok je najdôležitejšia tá, či je jeden z tých hypochonderov, ktorý nosí masku preto, lebo sa viac bojí toho, že chytí chrípku, než že by mal byť zasiahnutý guľkou?

Odpovede na tieto otázky a totožnosť muža za maskou, sú odhalené v novom príbehovom videu, ktoré nám Blizzard poskytol. Okrem toho, si môžete prečítať dlhočižný popis o „Vojakovi: 76“ na oficiálnom blogu Blizzardu.

Nebudeme sa tu dlho rozpisovať o tom, čo uvidíte v samotnom videu, avšak doplníme pár detailov.

Soldier: 76 bude disponovať experimentálnou pulznou puškou, z ktorej budete môcť strielať extra účinné Helix rakety. Na očiach nášho vojaka sa bude nachádzať pár „Super-Goggles“, špeciálnych taktických okuliarov, ktoré nám trošku pripomínajú pozostatok šatníka zo sedemdesiatych rokov Elton Johna a jeho najväčšej slávy.

Viac si o Soldier: 76 môžete prečítať na Battle.net stránke a samozrejme, mrknite na video z hrania dolu pod článkom.

 

 

 

UTLOE-iSTjyg dXlCgbTvQAes dGnsGvKOT-S5 MJIPHSJfT2CE

 

Zdroj: Battle.net, PCGamer, Vlastný.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Majo je gamer od dôb Half-Life 1. Spomína na časy, kedy sedel s kamarátom pri 56 kbit/s DIAL-UP modeme a sledoval, ako sa obrázok riadkovo streamuje na zobrazovacie zariadenie a.k.a CRT-Monitor. V dnešnej dobe sa hraniu venuje len okrajovo. Po rokoch drtenia možného a nemožného, ho už len máloktorá hra osloví a pojme jeho pozornosť. Novinky zo sveta hier a technológií však naďalej žerie dňom čo dňom a verí, že sa jeho old-school-gaming-times reinkarnujú v novodobej podobizni niektorej z prichádzajúcich hier.

Súvisiace príspevky