Register

A password will be e-mailed to you.

Ako sme sľúbili, prinášame vám druhé pokračovanie miniseriálu zameraného na ohlásené hry z tohtoročnej hernej výstavy E3. Bez dlhých predslovov a zbytočných rečí môžme skočiť priamo na jednotlivé hry, ktoré k nám zavítajú či už tento, alebo až na ďalší rok. Vytaste debilníčky z minula a pome, pome zapisovať. Len pozor, aby sa vám nezlomila ceruzka z tej nadržanosti!

1

Need for Speed

Nádherné fára! EA reštartovalo Need for Speed sériu v predstavenom videu počas ich prezentácie. Pozrieme sa do Ventura Bay, ktoré bude približne dvojnásobne väčšie ako naposledy. Vylepšený Frostbite engine pôsobí v novom NFS špičkovo a ak sa budú autá ovládať niekde medzi arkádou a simuláciou, tak dodáme len jedno: “Take my money!”. Video nám okrem iného odkazuje duchaplnú myšlienku “Ako budete jazdiť, je na vás.” My sa teda budeme držať hesla “Pomaly ďalej zájdeš”.

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Vrrrrrrrrrrrm, rrrmmm, rmmm.

Kedy k nám zavíta? November 3, 2015.

Čo by sme vám ešte povedali? Drift me, baby!

2

Rainbow Six: Siege

Rainbov Six sa vracia s podtitulom Siege. Lov na teroristov pokračuje. RS: Siege bude zameraný primárne na tímovu spoluprácu, kedy na malých mapách budete bojovať 5 vs. 5 a taktickým postupom sa budete snažiť zachrániť rukojemníkov a postrielať čo najväčšie množstvo zlých, veľmi zlých teroristov! Video predstavuje takzvaný “Terrorist Hunt” mód, kde budete bojovať s vašim spoluhráčom proti počítačovo naprogramovaným teroristom.

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Určite sa na ňu môžeme tešiť.

Kedy k nám zavíta? Október 13, 2015.

Čo by sme vám ešte povedali? Užívajte zabíjanie teroristov vo videu, ako správni patriotisti.

3

Unravel

Unravel sa podobá tým malým zamotaným postavičkám z Little Big Planet, no pôsobí ešte o sto percent sladšie. Hráte za malú príšerku “Yarn”, ktorá sa doslova rozmotáva ako kráča. Pomocou jej malého telíčka budete riešiť rôzne platformové hádanky. Unravel zatiaľ nemá dátum vydania, no určite sa objaví aj na PC.

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Určite môžeme.

Kedy k nám zavíta? Zatiaľ nie je presne známy dátum.

Čo by sme vám ešte povedali? Nezamotajte sa z toľkých nitiek.

4

Transformers: Devastation

Transformeri znova, opäť a raz. Nie nerežíruje ích sám veľký Michael Bay. Že ste si vydýchli? Chyba! Za nových herných Transformerov s podtitulom Devastation bude zodpovedné štúdio Platinum, ktoré vyvinulo aj predošlé diely tejto Michael Bay-ovskej akčnej čalamády. Hra the Legend of Korra nebola obzvlášť úžasná, no na trhu herného vývoja nie je hádam nik lepší, ako Platinum vo vytvorení frenetickej akcie. Bavíme sa tu predsa o Kenji Saitovi, ktorý stál za návrhom bojov v Metal Gear Rising: Revengeance.

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Shia LaBeouf povedal že áno!

Kedy k nám zavíta? Nie je stanovený dátum.

Čo by sme vám ešte povedali? Autobots, ROLL OUT!

5

Mirror’s Edge: Catalyst

Nový Mirror’s Edge nám prinesie otvorený svet, v ktorom podľa vývojárov nenájdete žiadne loading obrazovky, takže sa budete môcť pohybovať s Faith voľnosťou párkurového vtáčika. O hre toho zatiaľ moc nevieme, no zbrane budú z hry úplne vylúčené a to znamená, že aj keď nepriateľa držiaceho brokovnicu spacifikujete, vziať si ju od neho už nemôžete. Nový Mirror vyrozpráva príbeh o tom, ako sa z Faith stal profi sexy bežec.

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Musíte tomu veriť!

Kedy k nám zavíta? 23 Február, 2016.

Čo by sme vám ešte povedali? Skok sem, skok tam, nám už je to všetko jedno.

6

Star Wars Battlefront

Titul, na ktorý sa Electronic Arts spolieha ako jehovisti na vašu pozornosť keď vám vysvetlujú, ako to naozaj všetko s Ježíšom bolo. Pokračovanie úspešného Battlefrontu, tentoraz pod záštitou švédskeho DICE, sa bude niesť v jednoduchšom štýle než jeho nevlastný bratček Battlefield. Očakávajte intenzívne boje na malých mapách pre maximálne 40 hráčov. V hre nebudú chýbať vzdušné, pozemné, ba dokonca ani obľúbené boje s hrdinami ako je Darth Vader a Boba Fett.

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Počítač vychádza na, hra aj táto!

Kedy k nám zavíta? 17 Novembra, 2015.

Čo by sme vám ešte povedali? Lejzre, všade samé lejzre.

7

South Park: The Fractured But Whole

Po tom, ako tvorcovia herného South Parku oznámili, že už ďalšiu hru nevytvoria, sa stalo niečo veľmi zlé (alebo dobré) a chalani si riadne tresli hlavy, pretože pokračovanie bude! Trey Parker a Matt Stone napochodovali počas Ubisoft prezentácie na pódium a vyflusli zo seba, že po tom, čo sa naučili v The Stick of Truth sa jednoducho rozhodli vytvoriť ďalšiu hru, a tentoraz ešte lepšiu. Za vývojom nebude stáť firma Obsidian, ale samotný Ubisoft s pobočkou v San Franciscu.

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Jop.

Kedy k nám zavíta? Zatiaľ nebolo oznámené.

Čo by sme vám ešte povedali? Zabili Kenyho.

8

Tom Clancy’s: The Division

Meno Toma Clancyho (nech mu je zem ľahká) bolo vyskloňované už toľko krát v rukách Ubisoftu, a to nie vždy s najpozitivnejším výstupom (rozumej, nie všetky hry boli hrateľné), že sa Tom musí naozaj otáčať vo vlastnom hrobe. Hra, ktorá sa dostáva do povedomia hráčov tým, že hádam nikdy neuzrie svetlo “power buttonu” počítača. Toho roku sa post-apokalyptická Tom Clancy hra, na ktorú netrpezlivo čakáme už niekoľko rokov, konečne znova ukázala a  môžete byť v kľude, pretože hra stále existuje a je vo vývoji. Vo videu môžeme vidieť potulky mestom v grupe vašich parťákov, ktorí by sa pravdepodobne nachádzali najradšej úplne niekde inde. Na E3 konferencií Ubisoftu sme mohli vidieť krátke video z hrania, na ktorého konci prišiel celkom nečakaný zvrat.

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Už pár rokov Môžete!

Kedy k nám zavíta? 8 Marec, 2016, KONEČNE!

Čo by sme vám ešte povedali? R.I.P Tom Clancy.

9

For Honor

Za slávu a česť a nahé panny, čakajúce na pokrstenie mojím mužným… No dobre stačilo by. For honorje úplne nová hra, založená na rezačke štyroch proti štyrom. Vikingovia, samuraji a rytieri. Parádna kombinácia, že? Na túto mlátičku sa obzvlášť tešíme a sme zvedaví, čo z nej nakoniec vylezie. Ako z tej panny… Video pôsobí mierne rozporuplne, no samotná hra môže v konečnom dôsledku prekvapiť. Dovahkin, Tom Cruise a Eddard Stark, LET’S FIGHT! Jaj, to nie je Skyrim, Posledný samuraj a Game of Thrones. Nevadí, aj tak zo seba vymlátite dušu!

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Môžete!

Kedy k nám zavíta? Dátum nebol priblížený.

Čo by sme vám ešte povedali? Zaregistruje sa do BETA testu tu.

10

Anno 2205

Stavanie budov vo vesmíre. Všetkým známa séria Anno sa vracia, a tentoraz pôjdete hlboko do vesmíru. Predošlé diely sa točili najmä okolo zemských záležitostí, no v tomto diely sa všetko zmení. Anno 2205 z hernej série, ktorá tu je s nami už pomaly druhú dekádu, ponúkne podľa oficiálnych informácií drancovanie surovín z mesiaca, ktoré použijete na posilnenie vašich kolónií na zemi. Vďaka týmto surovinám budú vaše zemské kolónie mohutnejšie než kedykoľvek predtým. Len aby sa nestalo, že vydrancujete Mesiac a celú mliečnu dráhu. Kto vám potom prinesie Orion, mliéčnu čokoládu s výhrou, aj keď budete mať hviezdu nalepenú v okne?!

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Ánno!

Kedy k nám zavíta? 3 November, 2015.

Čo by sme vám ešte povedali? Mliečnu dráhu fakt nie, pls!

11

Trackmania Turbo

Konečne závodná hra, v ktorej môžte zoskočiť z helikoptéry na začiatku každého závodu. Trackmánia hry sú známe svojou zbesilo nerealistickou arkádovosťou. Podľa toho čo sme videli, to vyzerá tak, že tento diel predčí všetky ostatné. Hra vám ponúkne viac než 200 tratí, ktoré budete môcť zneužiť na všetky spôsoby či už v online režime, proti neznámym hráčom, alebo v offline splitscreen režime, kedy si váš kamarát ukrojí polovicu z vašej 46″ plazmy a budete sa biť o gamepad. Ak by vás toto hašterenie omrzelo, môžete sa vyhrajkať s Trackbuilderom, v ktorom si postavíte vlastné šialené trate.

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Môžete.

Kedy k nám zavíta? 27 November, 2015.

Čo by sme vám ešte povedali? Daj mi ten gejmpad voe!

12

Ghost Recon: Wildlands

Ubisoft prekvapil všetkých predstavením novej hry zo série Ghost Recon. Tento raz nová hra nesie podtitul “Wildlands” v preklade Divočina. Podľa videa pôjde o doslovnú divočinu v otvorenom svete. Budete mať na výber z niekoľkých možností ako odstrániť vytipovaný cieľ. Dúfajme len, že to nedopadne ako s The Division, ktoré bolo nespočetne krát odložené. Bojovať budete proti drogovým kartelom a ich rozmáhaniu sa na širokých priestranstvách. Vašou jedinou úlohou je odstrániť všetko čo kladie odpor.

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Určite áno, otázne je kedy (klop, klop The Division).

Kedy k nám zavíta? Bude oznámené v priebehu roka.

Čo by sme vám ešte povedali? Asi radšej nič!

13

Assassin’s Creed: Syndicate

Ďalší rok, ďalší Assassin. Táto séria začína tažiť z penaženiek hráčov, ako jeho kolega Call of Duty. Náš nový hrdina Jacob Frye bude bojovať za assassinský zákon v uliciach industriálneho Londýna. Okrem Jakoba budete môcť hrať aj za jeho sestru, čím sa už pomaly fádna séria možno trošku oživí. Budú mať Briti francúzsky prízvuk? Objaví sa  v hre Jack Rozparovač? Či už tak, či onak, presvedčíme sa v zime toho roku.

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Haha, dobrý vtip. Ubisoft a prísť o peniaze?

Kedy k nám zavíta? 23 Október, 2015.

Čo by sme vám ešte povedali? “Nothing is true, everything is permitted.” Dokonca aj každoročné vykrádanie vlastnej série!

14

No Man’s Sky

Bolo predstavené na konferencií Sony, kde sám Sean Murray, hlavný manažer vývoja, predstavil nekončiacu rozlohu vesmíru, v ktorom sa hádam aj stratíte. Taktiež bolo povedané, že je dosť pravdepodobné, že sa vám nepodarí objaviť a zároveň navštíviť všetky hviezdy, ktoré budú v hre prítomné. Čo poviete, challenge accepted?

Môžeme sa tešiť na PC verziu? Časová exkluzivita pre PS4. Smola Xbox hráči, no na PC výjde v rovnaký deň.

Kedy k nám zavíta? Bude oznámené neskôr.

Čo by sme vám ešte povedali? Tá obloha je moja kámo!

Sme na konci druhej časti nášho miniseriáliku, v ktorom sme vám priblížili zaujímavé tituly z E3, ktoré dorazia na vaše nabušené PC MASTER RACE, mašiny a mašinky. Hádam sme vám urobili aspoň trošku jasno v tom, čo vás čaká.

Komentuj!