Register

A password will be e-mailed to you.

DICE nám po prvý raz ukázalo doslova  mini zábery z PC verzie očakávaného Star Wars Battlefrontu.

Tento rok nebude pravdepodobne rokom PC platformy. V podstate posledný trištvrte rok by sa dal označiť ako čierny rok PC scény.

Toho ročná E3 sa niesla v znamení konzolových oznámení a väčšina bola prezentovaná najmä na nich.

image_0.img (1)

Týka sa to aj spomínaného Star Wars Battlefrontu, počas  ktorého prezentácie bola ukazaná prvá pár minútová gameplay ukážka.

EA tento rok urobilo celkom nečakaný krok. Ak sa jednalo o nové Battlefieldy, tie boli vždy prezentované na PC platforme. Nový Battlefront odprezentovali na PS4. Je otázne či si Sony mastne zaplatilo za takéto mohutné promo alebo sa DICE jednoducho rozhodlo prezentovať  hru na platforme ktorá je najviac predávaná medzi hráčmi,  ak sa teda bavíme o konzolových platformách.

DICE nás teda zanechalo v pochybnostiach o tom, ako bude PC verzia hry vyzerať.

To sa však dnešným dňom mení a nižšie vo videu možete výhodnotiť, či vidíte daky markantný rozdiel medzi PS4 a PC verziou. 

Chceme však ešte povedať, že video je relatívne krátke a na riadne porovnanie si budeme musieť ešte počkať.

Star Wars Battlefront vychádza 17. Novembra na PS4, Xbox One a PC.

 

Zdroj: VG247, Vlastný.

 

 

Komentuj!

O autorovi

Majo je gamer od dôb Half-Life 1. Spomína na časy, kedy sedel s kamarátom pri 56 kbit/s DIAL-UP modeme a sledoval, ako sa obrázok riadkovo streamuje na zobrazovacie zariadenie a.k.a CRT-Monitor. V dnešnej dobe sa hraniu venuje len okrajovo. Po rokoch drtenia možného a nemožného, ho už len máloktorá hra osloví a pojme jeho pozornosť. Novinky zo sveta hier a technológií však naďalej žerie dňom čo dňom a verí, že sa jeho old-school-gaming-times reinkarnujú v novodobej podobizni niektorej z prichádzajúcich hier.

Súvisiace príspevky