Register

A password will be e-mailed to you.

Netopierí muž: rytier z Arkhamu, dámy a páni, po prvý raz oznámený v marci 2014 nám presne zajtra, na kedy je oficiálne naplánované celosvetové vydanie, ukáže ako sa vyšetrujú zločiny keď všetky svetlá pohasnú a z Arkhamských ulíc sa ozývajú už iba jemné ozveny neďaleko páchaného zločinu.

arkhamknight3Podľa doterajších 18-tich recenzií na Metacritics sa náš Netopier drží v zelených číslach. Recenzie sú však zatiaľ iba z PS4 verzie hry a na PC recenziu si tým pádom budeme musieť počkať pár následujúcich dní po vydaní. Tu je trošku na zamyslenie, prečo Warner Bros neuvolnili žiadne PC klúče. Pravdepodobne túto hádanku budeme musieť vyriešiť v hre samotnej. Ste predsa(čítaj ako po desiatich poldeci) BATMAAAN!

 

Zdroj: PCGamer, Vlastný.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Majo je gamer od dôb Half-Life 1. Spomína na časy, kedy sedel s kamarátom pri 56 kbit/s DIAL-UP modeme a sledoval, ako sa obrázok riadkovo streamuje na zobrazovacie zariadenie a.k.a CRT-Monitor. V dnešnej dobe sa hraniu venuje len okrajovo. Po rokoch drtenia možného a nemožného, ho už len máloktorá hra osloví a pojme jeho pozornosť. Novinky zo sveta hier a technológií však naďalej žerie dňom čo dňom a verí, že sa jeho old-school-gaming-times reinkarnujú v novodobej podobizni niektorej z prichádzajúcich hier.

Súvisiace príspevky