Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

„Scrotus diktátor, tyran, monštrum“, vyslovuje Max jedným dychom hneď na začiatku nového „príbehového“ videa, ktoré odhaľuje Scabrous Scrotusa.

Scabrous je po Rictus Erectovi a Corpus Colossusovi tretím synom samotného Joe Immortana a treba poznamenať, že psychická rovnováha nebude práve Scrotusova silná stránka.

 Vo Videu, ktoré sa dnes začalo objavovať na internete môžeme vidieť Maxovo nešťastie, priam trápenie spojené s mohutnými výbuchmi na rozsiahlých pustatinách, spôsobené Scrotus-ovými „Zlosynmi“ v anglickej mutácií pomenovanými, ako „Warboys“.

2

Samotné video označené ako „Story“ práve tej „Story“ moc neodhaľuje, no za to Max odhaľuje svoju šialenú stránku, zabíjaním všetkého v okruhu piatich metrov od jeho vytúneného Interceptora. „Vládne pomocou strachu a teroru. „Sila a odplata je jeho zmyslom“ vyslovuje Max v polke nového videa, pričom dodáva „Moja cesta vedie skrz neho“.

1

Vyzerá to tak, že Mad Max bude šialená akcia plná, násilia, akcie a nekonečného cestovania cez Australské post-apokalyptické pustatiny v ktorých vaším najlepším priateľom bude nafta, náboje a násilie.

Mad max vychádza na PC, PS4 a Xbox One 4. Septembra.

Pred-objednať si ho môžete od 32,99 € v slovenských e-shopoch.

 

Zdroj: PCGamer, Vlastný.

Komentuj!

komentárov