Register

A password will be e-mailed to you.

Spoločnosť Blizzard v posledných dňoch uverejňuje nové gameplay videá pre svoju First-person strielačku Overwatch a ukazuje v nich hrateľnosť za jednotlivé charaktery. Dnes je na rade „Symmetra“, ktorej vznik bol pravdepodobne inšpirovaný Inžinierom z Team Fortress, avšak podľa videa je vidieť, že hrateľnosť je podstatne odlišná a dynamickejšia.

Symmetra zastáva úlohu podpory pre tím. Vie rozdávať „buffy“ pre spoluhráčov vo forme štítu, ktorý znižuje zraniteľnosť a veže, ktoré rozmiestňuje po bojisku, zase slúžia na spomalenie protivníka. Jej zbraň nestrieľa náboje, ale vyžaruje energetický lúč, ktorého sila sa zvyšuje časom a protivníka dokáže sledovať do určitej vzdialenosti až za roh. Posledným kúskom jej výbavy je teleport pre seba aj pre spoluhráčov.

Sama o sebe má Symmetra dosť slabú zbraň, avšak narozdiel od Inžiniera z Team Fortress, je Symmetra veľmi mobilná a rýchla.

Predchádzajúce videá ukazovali hrateľnosť za: Tracer, Hanzo, McCree, Mercy a Zenyatta

Dátum vydania špecifikovaný nieje a otvorená beta má byť dostupná na jeseň tohto roku.

Zdroj: PcGamer

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Vlado sa venuje gamingu od dôb PS one. Jeho najsledovanejšou hernou sériou je séria Battlefield od DICE, ktorej sa venuje už od prvého Battlefiedlu 1942. Okrem toho obľubuje MMO hry ako Wow a hráva aj World of Tanks. Mimo hrania venuje čas svojmu kocúrovi, rodine a filmom.

Súvisiace príspevky