Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Frostpunk je titul, ktorý v poslednej dobe rezonoval hernou scénou. Nová stratégia od tvorcov skvelého This War of Mine sa jednoznačne podarila, o čom sa bude môcť vďaka našej súťaži presvedčiť jeden z vás.

Pokiaľ nás pozorne sledujete, určite vám neušla naša recenzia na novinku od 11 bit studios. Titul jednoznačne zabodoval, o čom svedčia ohlasy od hráčov a i recenzie od kritikov. Vyzerá to tak, že poľské štúdio má dostatok talentu a na čo siahne, to premení v úspech. Určite odporúčame po hra siahnuť, ak máte podobné záležitosti radi, je o čo stáť.

Aby sme sa však vrátili k tomu podstatnému, a to osobe, ktorá titul vyhrala. Na základe náhodného losovania sa výhercom mrazivej novinky stal

Martin Hlásny

Výhercovi gratulujeme a vám ostatným ďakujeme za účasť. Nemusíte však zúfať, už v najbližších doch príde na rad ďalšia súťaž, tentokrát o titul, ktorý ešte oficiálne ani nevyšiel 😉

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky