Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

State of Decay 2 bolo oznámené na minuloročnej E3. Hra mala vyjsť už tento rok, no následne sme sa o hre dlho nedozvedeli nič nové. To zmenila až E3 2017, na ktorej Microsoft hru opäť ukázal a rovno nám prezradil, že hra nakoniec dorazí až v roku 2018.

Pokračovanie populárnej zombie survival akcie sa bude odohrávať 18 mesiacov po vypuknutí zombie apokalypsy a odchode vojenských jednotiek z malého utečeneckého kempu. Ľudia, ktorí prežili budú musieť zjednotiť svoje sily a postaviť sa proti nemŕtvym, aby ľudská civilizácia nakoniec nedospela ku svojmu koncu. Ak hru náhodou nepoznáte, pôjde o open-world akciu, pričom nebude chýbať ani kooperácia s ďalšími troma hráčmi. Presný dátum vydania zatiaľ nepoznáme, no trailer z E3 na konci oznamuje, že hra vyjde cez jar roku 2018. Hra vyjde v rámci Xbox Play Anywhere pre PC a Xbox One.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky