Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Hoci tlačová konferencia Bethesdy netrvala veľmi dlho, dočkali sme sa dvoch veľmi zaujímavých hier. Tou prvou je The Evil Within 2, pokračovanie skvelého hororu z roku 2014, a tou druhou Wolfenstein II: The New Colossus, ktoré nadviaže na výborný Wolfenstein: The New Order.

Ako môžeme vidieť z pomerne obsiahlej ukážky, v hre sa vráti William “B.J.” Blazkowicz. Tentokrát sa pozrieme do alternatívných 70. rokov minulého storočia. Ako už vieme z predošlej hry, Nemecko vyhralo vojnu a s tým sa jednoducho nedá len tak ľahko zmieriť. B.J. bude poriadne naštvaný, v nie úplne najlepšej kondícii, no i napriek tomu pripravený nakopať nepriateľom ich pozadia. Príbeh má byť veľmi dôležitý, podobne ako tomu bolo aj minule, čo nás rozhodne teší.

Nebudeme to zbytočne naťahovať, niekedy sú slová zbytočné, radšej si pozrite oznamovací trailer. Wolfenstein II: The New Colossus vyjde 27. októbra pre PC, PlayStation 4 a Xbox One. My sa už nevieme dočkať…

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky